THE SALES CONFERENCE 2024

Mercuri International a Avaus spájajú sily a v roku 2024 prinášajú priekopnícke hybridné podujatie na tému umelej inteligencie AI: Beyond a Hype

Avaus a Mercuri International 10. októbra 2023 v Štokholme oznámili, že v roku 2024 spoja dve významné udalosti – “The Sales Conference” a “Expert Talks ” do jednej hybridnej konferencie.

Avaus, vedúci poradenská spoločnosť v oblasti spracovania zákazníckych informácií s využitím umelej inteligencie so zameraním na rast a efektivitu s potešením posúva svoje každoročné podujatie Expert Talks na ďalšiu úroveň. Avaus Expert Talks sú známe svojou expertízou a informáciami o AI v oblasti marketingu a predaja. V súvislosti s nárastom dopytu po AI je ideálny čas spojiť sa s veľkým hráčom ako je Mercuri International pre rozšírenie týchto informácií a ich vplyvu v ďalšom období.

Spoločná konferencia “AI: Beyond a Hype” je hybridné podujatie, ktoré sa uskutoční 13. februára 2024 v Štokholme a rovnako aj ONLINE.

 

CHCEM VEDIEŤ VIAC …

Maják vo svete B2B predaja a marketingu

Spoločnosť Prosales sa stala súčasťou skupiny Mercuri International. Prosales pomáha manažérom a firmám k trvalému organickému rastu. Od roku 2000 posunula spoločnosť Prosales Research hranice obchodnej excelentnosti v mnohých medzinárodných firmách.

  • Prosales realizuje prieskumy zamerané na predaj a marketing v B2B a výsledky a závery zdieľa s členmi našej komunity v rôznych formátoch.
  • Sme nadšenci v oblasti B2B predaja a marketingu a veľmi radi zapájame zákazníkov do našich prieskumov, analýz a projektov.
  • Pravidelne vykonávame nezávislé štúdie nových trendov v oblasti B2B predaja a marketingu.
ProSales_MI_logo
Conference_square
Prednášky a workshopy


Potrebujete získať námety na premýšľanie? Chcete v obmedzenom čase mobilizovať väčšiu skupinu? Potom sú pre vás naše inšpiratívne prednášky a workshopy v angličtine tou najlepšou formou. 

Odborné štúdie


Digitalizácia, mileniáli v predaji, E-commerce, nákupné funkcie. To je niekoľko oblastí B2B predaja a marketingu, ktoré sme v posledných rokoch skúmali. Viac informácií a postrehov nájdete tu.

Alert_square
Trend_square
Sledovanie trendov


Zoznámte sa s najnovšími trendmi a analýzami – pozrite sa na zaujímavé články, napr. Managing through the crisis – what ‘s next for sales and marketing leaders ?, How are Sales Managers Dealing with the Crisis, How to Manage Web Meetings in Your Sales Organisation, alebo sa prihláste k odberu TrendWatch

Nástroje


Poskytovanie faktov a podpora rozhodovania pre digitalizáciu marketingu a predaja v B2B. Súbor nástrojov poskytuje vám pomôže uspieť vo vašej úlohe manažéra predaja a marketingu pomocou analýz, prezentácií, videí a šablón. .

Toolkit_square
The Sales Conference

Prosales spolu s Mercuri International každoročne usporadúva The Sales Conference, ktorá prináša lídrom informácie, inšpiráciu a poznatky o budúcnosti predaja. The Sales Conference je každoročnou udalosťou pre manažérov predaja v B2B, ktorí chcú pochopiť a budovať predajnú organizáciu budúcnosti.