Maják vo svete B2B predaja a marketingu

Spoločnosť Prosales sa stala súčasťou skupiny Mercuri International. Prosales pomáha manažérom a firmám k trvalému organickému rastu. Od roku 2000 posunula spoločnosť Prosales Research hranice obchodnej excelentnosti v mnohých medzinárodných firmách.

  • Prosales realizuje prieskumy zamerané na predaj a marketing v B2B a výsledky a závery zdieľa s členmi našej komunity v rôznych formátoch.
  • Sme nadšenci v oblasti B2B predaja a marketingu a veľmi radi zapájame zákazníkov do našich prieskumov, analýz a projektov.
  • Pravidelne vykonávame nezávislé štúdie nových trendov v oblasti B2B predaja a marketingu.
ProSales_MI_logo
Conference_square
Prednášky a workshopy


Potrebujete získať námety na premýšľanie? Chcete v obmedzenom čase mobilizovať väčšiu skupinu? Potom sú pre vás naše inšpiratívne prednášky a workshopy v angličtine tou najlepšou formou. 

Odborné štúdie


Digitalizácia, mileniáli v predaji, E-commerce, nákupné funkcie. To je niekoľko oblastí B2B predaja a marketingu, ktoré sme v posledných rokoch skúmali. Viac informácií a postrehov nájdete tu.

Alert_square
Trend_square
Sledovanie trendov


Zoznámte sa s najnovšími trendmi a analýzami – pozrite sa na zaujímavé články, napr. Managing through the crisis – what ‘s next for sales and marketing leaders ?, How are Sales Managers Dealing with the Crisis, How to Manage Web Meetings in Your Sales Organisation, alebo sa prihláste k odberu TrendWatch

Nástroje


Poskytovanie faktov a podpora rozhodovania pre digitalizáciu marketingu a predaja v B2B. Súbor nástrojov poskytuje vám pomôže uspieť vo vašej úlohe manažéra predaja a marketingu pomocou analýz, prezentácií, videí a šablón. .

Toolkit_square
The Sales Conference

Prosales spolu s Mercuri International každoročne usporadúva The Sales Conference, ktorá prináša lídrom informácie, inšpiráciu a poznatky o budúcnosti predaja. The Sales Conference je každoročnou udalosťou pre manažérov predaja v B2B, ktorí chcú pochopiť a budovať predajnú organizáciu budúcnosti.