Kariéra

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu

Sales Management Consultant

  • Chcete zmenu vo svojej kariére?
  • Baví Vás predávať?
  • Chcete sa podeliť so svojimi skúsenosťami obchodníka?

Ak áno – dajte nám o sebe vedieť!

Náplň práce konzultanta

Úlohou konzultanta spoločnosti Mercuri International je aktívny predaj služieb spoločnosti a realizácia projektov v oblasti zlepšovania predajných procesov a rozvoja predaja.

V rámci akvizičnej činnosti je zodpovedný za vyhľadanie, získanie a o následnú starostlivosť o zákazníkov. Ďalšou úlohou konzultanta je príprava a realizácia rozvojových projektov pre predajcov, manažment a ľudí v službách v predajných organizáciách.

Súčasťou práce konzultanta je trvalý vlastný rozvoj v rôznych oblastiach, ktoré súvisia s jeho prácou (znalosť biznisu klienta, najnovšie poznatky z oblasti riadenia predaja a predajných zručností, atď.).

Zákazníci spoločnosti Mercuri International sú lídri v oblasti finančného, farmaceutického, automobilového, stavebného a IT priemyslu, ako aj firmy v oblasti retailu a služieb – cieľová skupina sú všetky organizácie pôsobiace v konkurenčnom prostredí (okrem štátnej správy).

Čo ponúkame?

  • možnosť trvalého osobného a profesionálneho rastu
  • flexibilita v pracovných podmienkach (pracovný čas, home office, atď.)
  • komplexný systém individuálneho rozvoja
  • systém odmeňovania podľa výsledkov
  • … a tiež možnosť pracovať s lídrami trhu v rôznych oblastiach

Čo požadujeme?

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  • znalosť anglického jazyka (stredne pokročilý – B2)
  • vodičský preukaz B

a tiež:

  • vynikajúce komunikačné schopnosti
  • prax v aktívnom predaji / riadení predaja – minimálne 3 roky
  • vytrvalosť a chuť „vyhrávať“
  • samostatnosť, iniciatíva a dôslednosť
  • schopnosť pracovať na sebe a trvale sa vzdelávať
  • pozitívny vzťah k športu

Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis a tiež dôvody, prečo sa považujete za vhodného kandidáta pre spoločnosť Mercuri International.

Pošlite životopis: mercuri@mercuri.sk.

Ak nás zaujmete, o ďalších krokoch Vás budeme informovať.

Najbližšie termíny

Kontaktujte nás